FOTO: Máme za sebou víkend plný her

18.08.2013 22:26

 

    Dnes odpoledne zhruba o půl čtvrté koštovského času zhasl na hřišti v Koštově oheň - a byly tak zakončeny Letní hry. Letní hry, které v nás na nemalou dobu zanechají stopy. Řada z nás nebude mít jednoduché vstávání a zvláště ti sportovci, kteří šli do většiny disciplín, budou svá těla těžko přemlouvat k pohybu. Ale o co šlo víc, zasportovali jsme si, trochu se pobavili a zablbli, byli jsme svědky úctyhodných výkonů a také jsme stihli oženit Jirku, který se v sobotu navečer zařadil do klubu ženatých.

    Určitě si budeme pamatovat nedělní zápasy v obou turnajích, byly to nádherné bitvy, které doslova zvedaly diváky ze sedadel. V paměti bude také triatlon, který byl letos ve velmi vysokém tempu a pořadí se měnilo v každé části. Do tohoto závodu se navíc jako jediná z žen odvážně pustila Laďka, která si s nástrahami závodu statečně poradila. Silový trojboj přinesl také úctyhodné výkony. Málokdo z nás asi kdy viděl, jak desetikilové kladívko letí vzduchem skoro deset metrů.

    K vidění však byla také spousta legrácek a celkem originálních činů. Zkuste si třeba běžet závod na 400 m po rozpáleném asfaltu bosi. Jeden odvážlivec do toho šel a hned v první zatáčce bylo jasné proč, bazén byla v tu chvíli jasná volba. Ostatní účastníci rozběhu nelenili a následovali svého kolegu, aby si také užili mokrý závod. Dívčí závod v chůzi se proměnil v pohodovou letní vycházku a závod v běhu na 1 kolo přinesl originální doběh, vítěz proťal cílovou čáru saltem.

    Zkrátka bude na co vzpomínat, a to především díky všem sportovcům, kteří se přišli pobavit. Veliký dík patří také všem pomocníkům, a že jich nebylo málo. Poděkovat chceme také za vaše fotky, které již nahráváte na internet, jednotlivé galerie si budete moci prohlédnout zde:

Fotky SKK Koštov

Fotky Ústeckého deníku

Fotky Darka Beneše SKK Újezd