INFO: Zimní hry 2014

12.01.2014 21:12

                I přes neobvykle teplé počasí se již následující víkend stane Lyžařský vlek U Kapličky dějištěm dlouho očekávaných zimních her. Všichni zúčastnění se stejně jako loni mohou těšit na víkend plný soutěží a zábavy. Vše vypukne v pátek 17. ledna.

                Autobus bude přistaven v Koštově pod dálnicí v 1130. Odjezd je pak naplánován na pravé poledne. Upozorňujeme opozdilce, že každá minuta zpoždění se prodraží :-) Do Albrechtic dorazíme kolem 14 hodiny. Po ubytování a večeři se pak v 19 hodin sejdeme na vleku U Kapličky, kde budou Zimní hry zahájeny.

                Disciplíny tentokrát zůstanou utajeny s výjimkou kroketu. Ten se uskuteční za každého počasí a v pátek večer po zahájení her bude probíhat prezentace účastníků do tohoto turnaje. Opět bude možné přihlásit celou skupinku až šesti hráčů, kteří budou chtít hrát spolu.

                Hlavním soutěžním dnem bude samozřejmě sobota, začínáme v 9 hodin a soutěžní program s turnajem v kroketu a dalšími disciplínami bude náplní celého dne do 16 hodin. Večerní program od 19 hodin pak také určitě nabídne spoustu zajímavých výkonů.

                Nedělní dopoledne bude ve znamení doplňkových disciplín pro ty, kteří přežili, a také slavnostního zakončení her s vyhlášením vítězů. Autobus pak bude připraven v Albrechticích ve 1430 a odjezd do Koštova je naplánován na 15 hodin.

                V občerstvení bude opět ve spolupráci s Penzionem U Holců k dispozici v čase oběda polévka. V sobotu se můžete těšit na gulášovou a v neděli na bramboračku. Tentokrát je ale nezbytné objednat polévku předem. Objednávky je nutné odeslat nejpozději ve čtvrtek 16. ledna ve 12 hodin a můžete je posílat e-mailem na reinhardtpavel@seznam.cz a SMS zprávou na tel: 608058664.