Koštov čeká víkend plný her

13.08.2013 20:28

   

     Už jen tři dny zbývají do pátečního večera. Večera, na který se už všichni těšíme. Budou totiž slavnostně zahájeny Koštovské letní hry! V 19 hodin se na hřišti v Koštově sejdou účastníci her, aby slavnostně složili olympijský slib a přivítali štafetu s olympijským ohněm, který se na nadcházející víkend rozhoří právě v Koštově. Ihned po slavnostním zahájení bude spuštěna prezentace do olympijských disciplín a první nedočkavci si budou moci zasoutěžit v silovém trojboji. Páteční večer bude ale především ve znamení olympijské zahajovací zábavy, která se sobotním vstáváním prověří připravenost účastníků.

Disciplíny Koštovských letních her 2013:

volejbal

nohejbal

běh na 1 kolo (200m)

běh na 2 kola (400m)

štafeta (4x100m)

chůze na 2 kola (400m)

silový trojboj

triatlon

triatlon v převlecích

Program pro děti:

běh na 1 kolo

koloběžky (2 kola)

silový trojboj

hod na cíl

obrázky křídami

a další

    Sobotní program startuje v 9 hodin, kdy bude opět otevřena prezentace soutěžících, kteří si za startovné 100,- Kč budou moci vyzkoušet všechny disciplíny. Soutěžit mohou i děti, pro ně je startovné zdarma. Před půl desátou jsou pak na programu zahajovací zápasy ve volejbale i v nohejbale. Nakonec jsme přijali do soutěže hned deset volejbalových týmů, nohejbalového turnaje se zúčastní osm družstev. Týmy byly nasazovány do skupin podle pořadí, v jakém se registrovaly. Celou situaci trochu zamotal tým Owerty, který kvůli zranění nemůže do soutěží zasáhnout. V nohejbale zaskočí Kaštani a ve volejbale se nakonec role náhradníka ujal tým Co?. Jednotlivé skupiny nakonec vypadají takto:

Volejbal - Skupina A: Střekovský trdla, Šašci, Horní Koštov, Zřejmě slušnej oddíl, JAKJINAK

Volejbal - Skupina B: Dementi, Maxivčelky, Pinkání PRO, Co?, Újezdští šakali

Nohejbal - Skupina A: STK, Šašci, Horní Koštov, Schwarzkopf

Nohejbal - Skupina B: Dementi, Koštovští kocouři, Kaštani, JAKJINAK

Podrobný rozpis utkání najdete zde: Program - sobota.pdf (35049)

Během dne se v pauzách mezi zápasy uskuteční také rozběhy a semifinálové běhy na 1 a na 2 kola, odpoledne pak také dojde na závod v chůzi. Silový trojboj bude probíhat průběžně, ale pozor, všichni účastníci musí mít v sobotu odházeno!Soutěžní program bude v sobotu v 18 hodin přerušen, z důvodu ženitby jednoho z koštováků (nebudeme Jirku jmenovat :-))

Nedělní program začne také v 9 hodin ráno, odehrají se zápasy o třetí místo v obou turnajích. Na programu bude také triatlon a triatlon v převlecích, finálové zápasy v obou turnajích a finálové běhy. Vyhlášení výsledků a slavnostní zakončení her pak plánujeme zhruba na 15 hodinu odpoledne.

Tak neváhejte a přijďte se pobavit, těšíme se na vás,

SKK Koštov