FOTO: Koštov prožil olympijský víkend

22.08.2011 10:29

V pátek 19.srpna ve 20:00 byl po roce nad Koštovem za přítomnost paní starostky Jany Oubrechtové zažehnut olympijský oheň Všichni přítomní spolu s předsedsedou olympijského výboru p. Petrem Fondefonem st. složili olympijský slib. Dále pak následovala volná zábava která byla ukončena ve 23:00 večerkou (ne všichni ale uposlechli-vlastně většina neuposlechla)

V sobotu ráno se pozvolna rozebíhaly jednotlivé disciplíny a v odpoledních hodinách již bylo jasné, kteří účastníci se „porvou“ o stupně nejvyšší. Následná zábava opět překročila plánovanou večerku, ale o to zajímavější výkony byly vidění v nedělních finálových bojích.

Celý nedělní den nám zpříjemnila vozítka segway zapůjčená p. Petr Bittnerem z Bíliny (www.segway-tp.cz) který zorganizoval i soutěž na těchto úžasných "dvoukolkách".

Odpoledne pak došlo i na nejočekávanější disciplínu - zápasy v čokoládě (jen škoda, že se přihlásily pouze 4 účastnice)

Následovalo vyhlašování těch nejlepších za přítomnosti paní starostky a pana místostarosty a předaní olympijského ohně nejprve na chvilku do Londýna  a poté zpět do Koštova.

 

Fotky z 1. ročníku Koštovské olympiády:

fotogalerie SKK Koštov

fotogalerie Evy Mikšové

 

 

Poděkování:

Městskému úřadu Trmice

Zelené kolo Koštov - poskytnutí eletrické přípojky

Petr Bittner-zapůjčení vozítek segwayegway www.segway-tp.cz

A všem kteří se na akci podíleli

 

Výsledky:

 

Nohejbal:

1.Trmice

2.Košťata

3.Vlkodlaci

Volejbal:

1.Trmice

2.Lážoplážo

3.Trosky

Trojboj ženy:

1.Laďka Krieglerová

2.Míša Strigáčová

3.Jaruška Kratochvílová st.

Trojboj muži:

1.Míra Machota

2.Míra Kratochvíl ml.

3.Leoš Adámek

Hod Kladivem ženy:

1.Laďka Krieglerová

2.Jaruška Kratochvílová st.

3.Michala Strigáčová

Hod kladivem muži:

1.Míra Machota

2.Míra Kratochvíl ml.

3.Jiří Podaný

Běh na 1 kolo

1.Míra Kratochvíl ml

2.Jirka Nechuta

3.Jirka Zimmert st

Běh na 2 kola:

1.václav Kubec

2.Jirka Nechuta

3.Petr Fonderfon ml.

Běh na 1km

1. Míra Kratochvíl ml

2. Václav kubec

3. Míra Machota

Běh na 1 kolo junioři:

1. Štěpánek Malý

Štafeta 3x1kolo(po uběhnutí 1 kola musel předávající nejprve vypít malé pivo a pak mohl předat kolík)

1. Míra Kratochvíl ml.,Jiří Podaný,Václav Kubec

2. Jirka Zimmert st, Míra Kratochvíl st.,Lukáš Zedník

3. Petr Fonderfon ml.,Láďa Šipl,Jirka Nechuta

Běh na 1 kolo ženy

1. Míša Strigáčová

Běh na 1km ženy:

1. Míša Strigáčová

2. Laďka Krieglerová

Účastnice zápasu v bahně(v čokoládě)

Věra Malá

Míša Strigáčová

Laďka Krieglerová

Jana Strnádková

Pořadí se neučovalo,ale za nejlepší zápasnický chvat by zasloužila ocenění Laďka Krieglerová

Jízda na segway (jedno kolo s kelímkem v ruce a slalomem mezi kužely)

1.Leoš Adámek

2.Iveta Trochová

3.Láďa Šipl

V této kategorii byla asi nejzajímavější jízda Jirky Zimmerta, který dokázal nemožné - vypadnout z vozítka.

Lukáš Fruhaf byl vyhlášen jako nejmladší účastník který se na vozítko mimo soutěž postavil

 

Novinky

07.05.2018 12:29
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Anketa

Na kterou z akcí v roce 2018 se nejvíce těšíte???

Neckyáda (12)

Celkový počet hlasů: 31

Kontakt

Petr Fonderfon, předseda SKK Koštov skk-kostov@seznam.cz