Koštov prožil svůj "olympijský" víkend

20.08.2012 14:56

Olympijský oheň zhasl, všichni ještě dlouho budeme rozdýchávat únavu z náročného víkendu, který ale nabídl zajímavé zápasy v turnajích, dramatické závody v bězích i v chůzi, souboje štafet nejen na dráze, ale také na baru, olympijské rekordy v hodech kladivem a koulí, zajímavé okamžiky v triatlonu, úžasné kostýmy v maškarním triatlonu a mnoho dalšího. Už samotná páteční cesta "olympijského" ohně vzbudila nemalý ohlas. Mezi překvapení pak patřilo vystoupení roztleskávaček a také symbolické předání "olympijského" ohně Riu de Janeiru. Brazilská karnevalová tanečnice totiž na pomyslnou cestu vyrazila v holínkách a v doprovodu většiny sportovců i přihlížejících oběhla čestné kolečko na rozloučenou.

 

Nečekejte v tomto článku žádnou výsledkovou listinu. Jak jsme prohlašovali od samého začátku, o výsledky nám opravdu nešlo. Jen doufáme, že jste si celý víkend užili a těšíme se, co přinese 3. ročník. Za ten letošní chceme poděkovat všem sponzorům, partnerům a pomocníkům, bez vaší pomoci se hry uskutečnit nedaly.

 

O celé akci si můžete přečíst také na webu Ústeckého deníku, který otiskl svůj článek na titulní straně dnešního vydání.